• BURLİNGTON 10151 05 RENKLİ OPTİK GÖZLÜK
  • BURLİNGTON 10151 05 RENKLİ OPTİK GÖZLÜK
  • BURLİNGTON 10151 05 RENKLİ OPTİK GÖZLÜK
  • BURLİNGTON 10151 05 RENKLİ OPTİK GÖZLÜK
BURLİNGTON 10151 05 RENKLİ OPTİK GÖZLÜK
Ürün Kodu : 514863533       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  burlington
399.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+


BURLİNGTON 10151 05 RENKLİ OPTİK GÖZLÜK

 

Çoğumuz günümüzün önemli bir bölümünü bir bilgisayar ekranına bakarak geçirmek durumunda kalıyoruz. Gerçi son zamanlarda telefon ekranları, bilgisayar monitörlerinin yerini büyük ölçüde almaya başladı; ancak en azından işlerimiz gereği hala sıklıkla bilgisayar ekranıyla göz teması kurmak zorunda olabiliyoruz. Işık yayma özelliği olan bu tip ekranlara her gün istisnasız şekilde, saatlerce bakmak, ister istemez çeşitli göz sorunlarına neden olabilmektedir. Bunlar arasında göz kuruması, göz yorulması, göz sulanması ya da göz yanması gibi sorunlardan söz edebiliriz.

Öte taraftan mavi ışık yayan dijital ekranlara uzunca bir süre bakmak, bağ ağrısı ve stres gibi sonuçlara da neden olabiliyor. Mavi ışınlara maruz kalmamak adına çeşitli mesafe hizalama ayarları yapmak mümkün; ancak bunların hiçbiri bilgisayar gözlükleri kadar etkili çözümler yaratmıyor. Modern dönemlerdeki en popüler göz rahatsızlıkları, genellikle aşırı bilgisayar kullanımından kaynaklanıyor.  Gün içinde çok fazla bilgisayar kullanan kişilere büyük oranda gizli hipermetrop tanısı konuluyor. Bilgisayar gözlükleri bu soruna radikal ve köklü bir çözüm sunmasa bile en azından fark edilir bir rahatlama yaratmaktadır.


Markaların yeni renk yelpazesi birinci sınıf üst düzey cam seçimleri içermektedir: Bilgisayar gözlüğü fiyatları, bilgisayar gözlüğü modelleri, bilgisayar ve gece sürüş gözlüğü çeşitleri uygun fiyatlar ile burada, numarasız renkli bilgisayar gözlüğü bir tıkla, en ucuz bilgisayar gözlüğü seçeneklerini görebilirsiniz.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?