Facebook Pixel
Error
Tick
hermodagozluk
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 2 Ürün
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hawk Güneş Gözlüğü | Hawk Güneş Gözlüğü  HW1727 03

Erkek güneş gözlükleri, gözlerimizi güneşin zararlı ışınlarından korumak amaçlı ve estetik olarakta kullandığımız araçlardır. Hammaddesi özel filtrelerle güneşten gelen zararlı UV ışınlarını tutar ve retinanıza ulaşmasını mani plor. Böylece güneşli günlerde hiçbir rahatsızlık yaşamadan günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. Erkek gözlükler, güneşli gün sayısının daha fazla olması nedeniyle genellikle daha çok yaz mevsiminde sıklıkla kullanılır.

Ancak göz hassasiyeti veya hastalığı olan kişiler tarafından yılın dört mevsiminde de kullanılması göz sağlıkları açısından daha çok faydalı olur. Erkek güneş gözlükleri ilk üretildikleri zamanlarda yalnızca sıfır numaralı üretilebilir iken, son zamanlarda yeni teknolojik çalışmalarla her türlü göz numarasına uygun üretimide yapmaya başladık.

x
İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz.İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir. Daha fazla bilgi ve çerez tercihlerinizi ayarlamak için lütfen Gizlilik Politikamızı ziyaret ediniz.
Onaylıyorum.
Footer Widget
Footer Widget
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
Security Widget