Facebook Pixel
Error
Tick
hermodagozluk
  • GİOFERRARİ POLARİZE ERKEK GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ 5042 01
  • GİOFERRARİ POLARİZE ERKEK GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ 5042 01
  • GİOFERRARİ POLARİZE ERKEK GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ 5042 01
GİOFERRARİ POLARİZE ERKEK GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ 5042 01
Ürün Kodu : 5042 01 (C-Ş)       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  gioferrari
279.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
-
+

GİOFERRARİ GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ


Marka : Gioferrari

Model : 5042 01

Çerçeve : Alüminyum

Çerçeve Rengi : Siyah

Cam Özelliği : Cr39 Organik %100 UV – Polarize

Cam Rengi : Füme

Ekartman : 63-15-130

Garanti Süresi: 2 Yıl


Gioferrari Güneş Gözlüğü Modeli 5042 01 %100 UV korumalı ve 2 Yıl Garantili Gioferrari Güneş Gözlüğü Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilmektedir. 

Online Alışveriş Sitemizden Alacağınız


Gioferrari Güneş Gözlüğü için plaket, sap, vida ayarı ve vida değişimi Hermoda Gözlük mağazalarında, ücretsiz olarak yapılmaktadır. Gioferrari Güneş Gözlüğünüzle gelen silme bezi ile ilk günkü kadar temiz bırakabilirsiniz; Hermoda Gözlük mağazalarında bulunan ultrasonik temizlik hizmeti ile dilediğiniz zaman Güneş Gözlüklerinizi ücretsiz olarak temizler size geri gönderebiliriz, Hermoda Gözlük Mağazalarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Her Zaman Yanınızdayız;


Gioferrari Güneş Gözlüğü ile ilgili garanti kapsamındaki tüm parça değişim ve tamir işlemleri Hermoda Gözlük Mağazalarımızdan tamamen ücretsiz yapılmaktadır. Not: Garanti kapsamı dışındaki Gioferrari Güneş Gözlüğün parça değişim ve bakım işlemleriniz ise parça başı ücreti karşılığında yapılmaktadır.


Spor Güneş Gözlüğü Camının Renk Tonları Nasıl Olmalıdır ?

Spor güneş gözlükleri için en iyi renk tonları; günün aydınlatma koşullarına, çevreye ve  tercih ettiğiniz spor başta olmak üzere birçok faktöre bağlıdır. Güneş gözlüğünüzün cam rengi hem gözünüze ne kadar ışık gireceğini hem de etrafınızdaki objeleri nasıl göreceğinizi belirler. Bulunduğunuz ortamın parlaklığına göre seçeceğiniz cam rengi, daha yüksek bir performans sağlamanıza yardımcı olurken aynı zamanda olası kazaları da önler.

Örneğin, güneşli bir günde plajda voleybol için en iyi güneş gözlüğü tonları idealken aynı cam bulutlu bir günde golf oynamak için çok karanlık gösterecektir.

Cam kataloğunda bizim gibi birçok optik mağazaları tarafından önerilen spor güneş gözlüğü renk tonları açıklansa da cam renklerini ve yoğunluklarını denemekten korkmayın. Birçok rengi deneyin. Bazen en iyi performansı optimize etmek için spor alanları ve cam tonlarının seçimi kişisel tercih meselesidir.

Spor Güneş Gözlüğü Camlarının Renk Tonu Kataloğu Genişletilebilir

Sarı ve turuncu gibi tonlar açık havada veya kapalı alan sporlarında bulutlu, puslu, düşük ışık koşullarında kontrastı ve görmeyi artırır. Ayrıca daha keskin odak için mavi ışığı da filtreler. Bu camların kullanılabileceği spor alanları: Bisiklet, avcılık, atıcılık, kayak, snowboard, kar motosikleti, kapalı basketbol, hentbol, raketbol ve tenis gibi sporlardır.

Diğer Renkler

Kehribar, gül veya kırmızı renkli camlarla parçalı bulutlu ve güneşli hava koşullarında kontrastı artırabilirsiniz. Ancak bu renkler önemli derecede renk dengesizliklerine neden de olabilir. Bu camların kullanılabileceği spor alanları: Bisiklet, balıkçılık (kumlu göl veya dere yatakları için kehribar camlar), avcılık, atıcılık, kayak, snowboard, kar motosikleti ve su sporları için tavsiye ediyoruz.

Koyu kehribar, bakır veya kahverengi (melanin lensleri içerir) kontrastı ve görme keskinliğini arttırmak için yüksek miktarda mavi ışığı engeller. Çime ve mavi gökyüzüne karşı kontrastı iyileştirmek için kullanışlı camlardandır. Bu camların kullanılabileceği spor alanları: Beyzbol, bisiklet, balıkçılık (özellikle çimenli ve dipli sularda), golf, avcılık, kayak ve su sporları.

Daha Fazla Geliştirilebilir Renkler

Yeşil cam, renk dengesini korurken kontrastı ve görmeyi artırır. Bu camların kullanılabileceği spor alanları: Beyzbol ve golf.

Diğer Renkler

Gri cam rengi, %100 normal renk algısını korurken genel parlaklığı azaltır. Bu camların kullanılabileceği spor alanları: Parlak ışık koşullarında tüm açık hava sporları

SPORCU GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ İÇİN TAVSİYELER

Çoğu optik mağazasında, hangi lens renk tonlarının sizin için en uygun olduğuna karar vermenize yardımcı olacak renk tonu örnekleri bulunur. Bunlar hermoda gözlük olarak bizimde elimizde mevcuttur. Sporunuzda en sık karşılaşacağınız ışık koşullarına uygun lensleri değerlendirmeye çalışın.

Birkaç spora veya çeşitli aydınlatma koşullarıyla karşılaşırsanız her çiftte farklı lens renk tonları olmak üzere birden fazla spor güneş gözlüğü satın almayı düşünün. Bazı spor güneş gözlüğü çerçevelerinin değiştirilebilir lensleri vardır. Böylece farklı etkinlikler ve koşullar için renk tonunuzu özelleştirebilirsiniz.

Başka bir seçenek olarak fotokromik (Kolormatik) camlı çerçeveler de spor da kullanılabilir. Bu ışığa duyarlı camlar güneş ışığına tepki olarak otomatik olarak kararır ve gri, kahverengi ve yeşil dahil olmak üzere çeşitli renk tonları da mevcuttur.

Hangi tür spor güneş gözlüğü lensi tonunu veya fotokromik (Kolormatik)   camları seçerseniz seçin, lenslerinizin arka yüzeyine yansıtıcı olmayan bir antirefle kaplama uygulayın. Bu, güneşten uzağa bakarken merceklerinizin arka yüzeyini yansıtan ışıktan parlamayı ortadan kaldıracaktır.

Bu İşe Göz Muayenesi ile Başlayın

Spor güneş gözlüğünüzü satın almadan önce, yakınınızdaki bir göz doktoruyla bir göz muayenesi olmanızda yarar var . Küçük bir miktar kırılma hatası veya gözlük reçetenizdeki küçük bir değişiklik bile spor güneş gözlüğü takarken size en net, en rahat görüşü vermede büyük bir fark yaşatabilir.

 

Hermoda Gözlük

Yaset SEZER


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
Footer Widget
Footer Widget
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
Security Widget