Error
Tick
hermodagozluk
Kategoriler
Markalar
Ürün Filtreleme
Beden
Ürün Özellikleri
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 11 Ürün
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Rayban UNİSEX Güneş Gözlüğü  RB2180 601/71
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Osse Güneş Gözlüğü | Osse Güneş Gözlüğü OS2170 03
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hawk Güneş Gözlüğü | Hawk Güneş Gözlüğü  HW1727 03
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
RAYBAN GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ RB4181 601
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%50
HERMOSSA HM1084 01 KADIN GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Güneş Gözlüğü Göz sağlığınızı koruyabilmeniz için vazgeçilmez bir aksesuardır. Güneş ışınları insanların ihtiyaç duyduğu d vitaminini gibi içinde barındırdığı vitaminler vardır. Güneşin faydaları olduğu kadar zararları da vardır. Dikkat edilmesi gereken önemli bir şey bulunmaktadır. İnsan vücudunda en değerli organlarımızdan biri olan gözlerimiz.

Güneşten gelen zararlı ışınlara uzun süre maruz kalınması durumunda gözlere zarar vermektedir. Bu yüzden doktorlar insanın sağlığı için bu duruma karşı önlem alınması gerektiğini belirtir. Gözlerimizi güneşin zararlı ışıklarından korumak için alınacak en iyi önlem ise şüphesiz güneş gözlüğü kullanmaktır. Çeşitli özellikli filtreleri ve güneşi yansıtabilen camları ile güneş gözlükleri zararlı ışınlardan gözlerinizi korumak için en iyi çözüm olmaktadır. Tabi diğer bir avantajı ise şık görünüşleri ile tarzınızı yansıtmaktır.

x
İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz.İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir. Daha fazla bilgi ve çerez tercihlerinizi ayarlamak için lütfen Gizlilik Politikamızı ziyaret ediniz.
Onaylıyorum.
Footer Widget
Footer Widget
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
Security Widget