Kasım ayı fırsatlarını kaçırmayın, 290 TL'den başlayan Güneş Gözlükleri >>


Kasım ayı fırsatlarını kaçırmayın, 290 TL'den başlayan Güneş Gözlükleri >>

Kategoriler


Hakkımızda

Hermoda Gözlük olarak 2001 yılından beri, mağazacılık anlayışı ile optik perakende sektöründe  İstanbul Maltepe ve kartal da hizmet vermeye başladık.

Geride bıraktığımız yıllarda sektöründe en çok tavsiye edilen perakende lideri olma vizyonuyla yürüttüğümüz çalışmalar, müşterilerimizin takdiriyle kazanılmış birçok markaları getirmesinin yanı sıra bizleri “Optik perakendede akla gelen ilk cam ve çerçeveleri marka konumuna taşıdı. İyi görme ve iyi görünmeyi herkese ulaştırma misyonuyla türkiyenin ve dünyanın her ülke ve şehrine ulaşmaya gayret ediyoruz, e-ticaret yapımızla müşterilerimizin Türkiye’nin her yerinden 7/24 bizlere ulaşabilmesini sağlıyoruz.

Hermoda Gözlük’te yaptığımız her işin merkezinde müşterilerimizin olduğu bilinciyle, güler yüzlü, deneyimli ekibimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Müşterilerimizi kaliteli hizmet, ürün çeşitliliği, şeffaf ve ekonomik fiyatlar ile buluşturuyoruz. Ömür boyu ücretsiz bakım, 14  günde değişim imkânı ve 2 yıl garanti ile kalite güvencesi sözü veriyoruz.

Gözlük Sektöründe müşterilerimiz için birçok ilklere imza atmaya çalışıyoruz. Hermoda Gözlük olarak müşterilerimizi daha yakından tanımaya çalışıyor ve ihtiyaçlarını belirleyerek kişiye özel birçok fırsat ve ayrıcalık sağlamaya gayret ediyoruz.

Hermoda Gözlük olarak sahip olduğumuz değerlerle müşterilerimizi odak noktamıza alıp, ihtiyaç duyulan her an ve her yerde, deneyimimiz ve ekonomik fiyatlarımızla, her gün onlarca müşterimizi ağırlamaktan gurur duyuyoruz.

* Türkiye’nin optik perakende sektöründe akla ilk gelen marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.