Facebook Pixel
Error
Tick
hermodagozluk

HAKKIMIZDA

Hermoda Gözlük olarak 2001 yılından beri mağazacılık anlayışı ile optik perakende sektöründe  İstanbul Maltepe ve Kartal'da Yaset sezer tarafından hizmet vermeye başladı.

Geride bıraktığımız yıllarda sektöründe en çok tavsiye edilen perakende lideri olma vizyonuyla yürüttüğümüz çalışmalar, müşterilerimizin takdiriyle kazanılmış birçok markaları getirmesinin yanı sıra bizleri “Optik perakendede akla gelen ilk cam ve çerçeveleri marka konumuna taşıdı. İyi görme ve iyi görünmeyi herkese ulaştırma misyonuyla Türkiye'nin ve dünyanın her ülke ve şehrine ulaşmaya gayret ediyoruz, e-ticaret yapımızla müşterilerimizin Türkiye’nin her yerinden 7/24 bizlere ulaşabilmesini sağlıyoruz.

Hermoda Gözlük’te yaptığımız her işin merkezinde müşterilerimizin olduğu bilinciyle, güler yüzlü, deneyimli ekibimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Müşterilerimizi kaliteli hizmet, ürün çeşitliliği, şeffaf ve ekonomik fiyatlar ile buluşturuyoruz. Ömür boyu ücretsiz bakım, 14 günde içinde değişim imkânı ve 2 yıl Distribütör garantisi ile kalite güvencesi sözü veriyoruz.

Gözlük Sektöründe müşterilerimiz için birçok ilklere imza atmaya çalışıyoruz. Hermoda Gözlük olarak müşterilerimizi daha yakından tanımaya çalışıyor ve ihtiyaçlarını belirleyerek kişiye özel birçok fırsat ve ayrıcalık sağlamaya gayret ediyoruz.

Hermoda Gözlük olarak sahip olduğumuz değerlerle müşterilerimizi odak noktamıza alıp, ihtiyaç duyulan her an ve her yerde, deneyimimiz ve ekonomik fiyatlarımızla, her gün onlarca müşterimizi ağırlamaktan gurur duyuyoruz.

* Türkiye’nin optik perakende sektöründe akla ilk gelen marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

x
İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz.İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir. Daha fazla bilgi ve çerez tercihlerinizi ayarlamak için lütfen Gizlilik Politikamızı ziyaret ediniz.
Onaylıyorum.
Footer Widget
Footer Widget
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
Security Widget