Facebook Pixel
Error
Tick
hermodagozluk
Neden numaralı yüzücü gözlüğü kullanmalıyım?
Havuzda ve Denizde Normal şartlarda numaralı yüzücü gözlüğü kullanmak zorunlu değil ama gereklidir. Herhangi bir sıkıntı duymayan herkese kullanması yönünde numaralı yüzücü gözlüğünü tavsiye ediyoruz.
Güneş Gözlüğü
Güneş gözlüğü seçiminde genellikle estetik kaygılar ön planda tutulur ama esas düşüncemiz göz sağlığını korumak olmalı.
STRABİSMUS (ŞAŞILIK)
Strabismus (Şaşılık) nedir? Strabismus, Yunan dilinde kayma manasına gelen ’’strabismos’’ kelimesinden gelmektedir. Şaşılık olarak da bilinen strabismus.
KERATOKONUS
Keratokonus, normalde yuvarlak olan korneanın yani gözün saydam tabakasının öne doğru koni biçiminde sivrileşmesi sonucunda oluşan bir göz hastalığıdır.
Ünlülerin Tercih Ettiği Güneş Gözlükleri
Yaz mevsiminin bu güzel günlerinde ünlülerin tercih ettiği birbirinden güzel güneş gözlüğü modellerini sizin için araştırdık. Birbirinden şık ve güzel olan güneş gözlüğü modellerini Sezer Optik web sitesinden ve mağazalarımızdan temin edebilirsiniz. 
Presbiyopi
Presbiyopi Yunanca dilinde “yaşlanan göz” manasına gelmektedir. Presbiyopi 40 yaşından sonra yaşla birlikte ortaya çıkan yakını görememe sorunudur.
Hipermetrop
Hipertmetropi, merkezde kırılan ışıkların görme merkezimizin arkasına düşmesi sonucunda kırılan ışınların gözün arka kısmına odaklanmasıdır.
Göz Tansiyonu
Göz tansiyonunun diğer adı glokomdur. Halk arasında karasu hastalığı olarak bilinir.
Bizoteli Çerçevesiz Güneş Gözlükleri
Bizoteli (Çerçevesiz) Bayan ve Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri için Web Sitemizi İnceleyebilirsiniz. Orginal Bizoteli Bayan ve Erkek Güneş Gözlükleri
Güneş Gözlüğü
Güneş gözlüğünün faydaları nelerdir sorusu gün geçtikçe daha da merak edilen bir konu haline geldi. Cildimizi, güneşin sert etkilerinden korumamıza yardımcı olan epeyce losyon ve merhem vardır.
Göz Tembelliği
Göz tembelliği olarak da bilinen ambliyopi, lens veya gözlük kullanımında bile gözün normal görme keskinliği elde edemediği görme gelişimi bozukluğudur.
Güneş Gözlüğünün Orijinal Olduğunu Nasıl Anlarız!
Görme yetisini sağlayan gözlerimize taktığımız gözlükler, kaliteli ve bilinen bir yerden alınmadıysa, gözlerinizi bozabilir, ileriye dönük rahatsızlıklar verebilir.
Güneş gözlüğü seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
Günümüzde ise pek çok insan, güneş gözlüklerini daha çok, şık görünebilmek ve günlük kıyafetlerini tamamlamak için kullanıyor.
Birbiriyle Benzeşen Güneş Gözlüklerine Son Veriyoruz!
Yaz aylarının vazgeçilmez aksesuarı olan güneş gözlüğü, rengarenk ve gösterişli tasarımları ile sezonun en önemli stil ve detayı olacak!
Güneş Gözlüğü Genel Bilgi
Güneş Gözlüğü Bir Sağlık Aracıdır Ayrıca Aksesuar Olarakta Kullanılabilir Ama Asıl Amaç Sağlıktır.
Footer Widget
Footer Widget
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
Security Widget