Error
Tick
hermodagozluk
  • SPEEDO AQUAPURE IQFİT  NUMARALI YÜZÜCÜ GÖZLÜĞÜ
  • SPEEDO AQUAPURE IQFİT  NUMARALI YÜZÜCÜ GÖZLÜĞÜ
  • SPEEDO AQUAPURE IQFİT  NUMARALI YÜZÜCÜ GÖZLÜĞÜ
SPEEDO AQUAPURE IQFİT NUMARALI YÜZÜCÜ GÖZLÜĞÜ
Ürün Kodu : Aguapure Iqfit       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Speedo
599.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Renk
Numara
-
+

Speedo Aquapure Numaralı Yüzücü Gözlüğü

Speedo Aquapure numaralı yüzücü gözlüğü, reçeteniz ile artık numaralı  alabilirsiniz,  yenilikçi Speedo Aquapure numaralı yüzücü gözlüğü gözlük teknolojilerine ek olarak numaralı yüzücü gözlüğü çıkarmıştır,  Devrimci Speedo Aquapure  Iqfit   teknolojisi sunan Speedo Aquapure numaralı yüzücü gözlüğü maksimum sızıntı direnci ile en doğru uyum sağlaması için dizayn edilmiştir ve mevcut diyoptrilerde  (numaralarda)  -1,50' dan başlayıp - 2,00 - 2,50  - 3,00  - 3,50  - 4,00  - 4,50  - 5,00  - 5,50  - 6,00  - 7,00  - 8,0 olarak satışa sunuldu. Basitçe verilen seçenekler arasından reçete ile eşleşen diyoptriyi (numarayı) seçin. Kesintisiz vizyon ve değiştirilebilir burun köprüler için de buğu önleyici teknolojisine sahiptir.  İqfit Aquapure numaralı yüzücü gözlüğünü numaralı deniz gözlüğü olarak ta kullanabilirsiniz.


 Teknik Özellikler

speedo’nun bugüne kadar üretmiş olduğu en iyi teknoloji olan Iqfit (akıllı uyum) özelliğine  sahiptir. 3 boyutlu gözlük çerçevesi sayesinde göz çukuruna tam oturan Iqfit, özellikli numaralı (optik) gözlük. Aquapure yüzücü gözlüğü, suya atlarken veya dönüşlerde su sızdırmaz, yüzde güvenli ayar sağlar.Uzun kullanımlar sonrasında dahi göz çevresinde iz bırakmaz. 3 farklı bedende değiştirilebilen burun köprüsü mevcuttur.

Speedo patentli olan numaralı kayışları sayesinde daha hızlı, doğru ve güzel bir ayar yapabilirsiniz. Yüzmeyi seven ve miyop olan kişiler için tasarlanan Speedo Aquapure numaralı yüzücü gözlüğü, veya numaralı deniz gözlüğü her iki gözü de aynı olan ve göz değeri eksi miyop (-) olan kişiler için idealdir. Bu optik gözlük  -1.5 numaradan başlar ve -8.0’e kadar devam ediyor. Güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlar. Koruma kılıfı ile beraber satılmaktadır.

Ürün Bakımı:

Speedo Aquapure Numaralı yüzücü gözlüğünüzü kullandıktan sonra bekletmeden, temiz ve soğuk suyla durulayın. Gözlük camlarının içini ellemeyin veya ovalamayın çünkü bu camların içinde bulunan anti-fog (buğu önleyici) özelliğine zarar verebilirsiniz. Gözlüğü kullanmadığınız zamanlarda ısıyla direkt temasından kaçının. Ürünün kullanım ömrünü uzatmak için, torba kılıfında veya zarar görmeyeceği bir yerde saklayın. Numaralı yüzücü gözlüğü

Yaz mevsiminin gelmesiyle artık insanlar kendilerini denizin veya yüzme havuzlarının serin sularına bırakmaktadır. İster deniz olsun ister havuz her ikisinde de zararlı kimyasallar bulunabilmektedir. Yüzücü gözlükleri sayesinde gözlerimizi bu suların içerisindeki olumsuz etki oluşturacak kimyasallara karşı koruyabiliriz. Gözlerimizi her tür olumsuzluklara karşı korumaya alan yüzücü gözlükleri alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Şimdi sizlerle bu noktaların neler olduklarına değineceğiz. 

Yüzücü Gözlüğü Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

İlk olarak yüzücü gözlüğü seçerken hangi tür ortamlarda kullanacağınıza dair noktalara dikkat ederek maliyetini azaltabilirsiniz. Örnek verecek olursak kapalı havuzda yüzecekseniz, güneş ışığına maruz kalmayacağınız için maliyet artırıcı uv koruması, silikon koruması ya da renkli lens gibi özelliklere gerek yok. Şeffaf lens korumalı gözlük hem daha ucuz olacak hem de ihtiyacınızı karşılayacaktır. eğer göz kusurunuz var ise numaralı yüzücü gözlüğü almanızın daha faydalı olacağı gerekliliğini belirtmeliyiz. Çünkü numaralı yüzücü gözlükleri sayesinde suyun içerisinde çok daha rahat yüzebilecek ve gözlerinizle normal olarak her nesneyi yine net olarak görebileceksiniz. ister miyop ister hipermetrop olsun, hemen her tür göz kusur derecenize göre derecesi ayarlanabilmekte ve size uygun yüzücü gözlüğü tasarlanmaktadır. Numaralı yüzücü gözlüğü alırken yüzünüzün anatomik yapısına uygun olmasına çok dikkat etmelisiniz. Birçok kaliteli gözlük sahip oldukları aparatlar ile hemen her yüz yapısına uygun olmaktadır. Eğer deniz gibi güneşe maruz kalacağınız açık alanlarda yüzecekseniz, uv koruma, silikon yastıklar ve renkli lensler gibi özelliklere sahip olmasına dikkat etmelisiniz.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
x
İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz.İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir. Daha fazla bilgi ve çerez tercihlerinizi ayarlamak için lütfen Gizlilik Politikamızı ziyaret ediniz.
Onaylıyorum.
Footer Widget
Footer Widget
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
Security Widget