Error
Tick
hermodagozluk
  • SPEEDO PULSE NUMARALI YÜZÜCÜ GÖZLÜĞÜ
  • SPEEDO PULSE NUMARALI YÜZÜCÜ GÖZLÜĞÜ
  • SPEEDO PULSE NUMARALI YÜZÜCÜ GÖZLÜĞÜ
SPEEDO PULSE NUMARALI YÜZÜCÜ GÖZLÜĞÜ
Ürün Kodu : Pulse       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Speedo
599.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Sağ Numara
Sol Numara
-
+

Speedo Pulse Numaralı Yüzücü Gözlüğü

Anti fog (buğu önleme) UV filtre ile Net GörüşKolay ayarlanabilme
2 adet mercek ve bağlantı aparatından oluşur
-1.50 ile -8.00 dereceye kadar seçenek mevcuttur
-1.50 den -6.00 ya kadar numaralar 0.50 artarak gider
-6.00 dan -8.00 e 1.00 artarak gider,(sağ numara sol  Numara farklı yapılabiliir)
Satın almadan önce  lütfen numaralarınızı reçetenizi kayıt ettirip satın alınız.


Numaralı Yüzücü Gözlüğü

Yaz mevsiminin gelmesiyle artık insanlar kendilerini denizin veya yüzme havuzlarının serin sularına bırakmaktadır. İster deniz olsun ister havuz her ikisinde de zararlı kimyasallar bulunabilmektedir. Yüzücü gözlükleri sayesinde gözlerimizi bu suların içerisindeki olumsuz etki oluşturacak kimyasallara karşı koruyabiliriz.
Gözlerimizi her tür olumsuzluklara karşı korumaya alan yüzücü gözlükleri alırken dikkat edilmesi gereken bazı  noktalar bulunmaktadır. Şimdi sizlerle bu noktaların neler olduklarına değineceğiz. Yüzücü Gözlüğü Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

İlk olarak yüzücü gözlüğü seçerken hangi tür ortamlarda kullanacağınıza dair noktalara dikkat ederek maliyetini azaltabilirsiniz. Örnek verecek olursak kapalı havuzda yüzecekseniz, güneş ışığına maruz kalmayacağınız için maliyet artırıcı UV koruması, silikon koruması ya da renkli lens gibi özelliklere gerek yok. Şeffaf lens korumalı gözlük hem daha ucuz olacak hem de ihtiyacınızı karşılayacaktır.
Eğer göz kusurunuz var ise numaralı yüzücü gözlüğü almanızın daha faydalı olacağı gerekliliğini belirtmeliyiz.Çünkü numaralı yüzücü gözlükleri sayesinde suyun içerisinde çok daha rahat yüzebilecek ve gözlerinizle normal olarak her nesneyi yine net olarak görebileceksiniz.
İster Miyop ister hipermetrop olsun, hemen her tür göz kusur derecenize göre derecesi ayarlanabilmekte ve size uygun yüzücü gözlüğü tasarlanmaktadır.
Numaralı Yüzücü gözlüğü alırken yüzünüzün anatomik yapısına uygun olmasına çok dikkat etmelisiniz. Birçok kaliteli gözlük sahip oldukları aparatlar ile hemen her yüz yapısına uygun olmaktadır. 
Eğer deniz gibi güneşe maruz kalacağınız açık alanlarda yüzecekseniz, UV koruma, silikon yastıklar ve renkli lensler gibi özelliklere sahip olmasına dikkat etmelisiniz.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
x
İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz.İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir. Daha fazla bilgi ve çerez tercihlerinizi ayarlamak için lütfen Gizlilik Politikamızı ziyaret ediniz.
Onaylıyorum.
Footer Widget
Footer Widget
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
Security Widget