Error
Tick
hermodagozluk
  • SPEEDO SINGLE NUMARALI YÜZÜCÜ  GÖZLÜĞÜ
  • SPEEDO SINGLE NUMARALI YÜZÜCÜ  GÖZLÜĞÜ
SPEEDO SINGLE NUMARALI YÜZÜCÜ GÖZLÜĞÜ
Ürün Kodu : 4122257       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Speedo
330.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Renk
Sağ Numara
Sol Numara
-
+

Speedo Single Numaralı Yüzücü Gözlüğü


Speedo Single numaralı yüzücü gözlüğü eğitim ve yarış içintasarlanan numaralı yüzücü gözlüğüdür. Numaralı yüzücü gözlüğünün optik lensleri,  anti- sis kaplama ve uv korumalıdır.  -1.50 dan -8.0 diyoptri arasında değişir Speedo Single numaralı yüzücü gözlüğü sentetik mühürlü ve kayışı konforu ve yüzme de uyumu artırır bundan başka yararları yüz şekillerine bir dizi uyacak şekilde tasarlanmıştır ayarlanabilir burun köprüsü bulunmaktadır. Ayrıca ''numaralı deniz gözlüğü'' olarakta kullanılabilirsiniz.

 Uyarı : Numaralı Yüzücü Gözlüklerinizi Temizlerken Sadece  Su İle Temizleyiniz ! !  Gözlük Silme Bezi Vb Kullanmayınız Kullandığınız Takdirde Anti Fog Katmanı Atabilir.


Speedo Single Numaralı Yüzücü Gözlüğü

 

Speedo'nun yüzmeyi seven ve yüzmeye başlayan kişiler için tasarladığı mariner numaralı yüzücü gözlüğü her iki gözü de aynı olan ve göz değeri eksi (-) miyop olan kişiler için idealdir Single numaralı yüzücü gözlüğünün, numaraları -1.50 ve -8.0 numaraları arasında değişmektedir speedo mariner numaralı yüzücü gözlüğü, veya numaralı deniz gözlüğü optik gözlük, Doktor tavsiyesi ile verilmiş olan reçete (numara) üzerinden tercih edilmelidir, Reçetede yer alan gözlük numaranız üzerinden ürünü aldığınızda mevcut gözlük numaranız ile uyumludur optik lensler, anti-fog (buğu önleyici) ve uv korumalıdır..

Numaralı Yüzücü Gözlüğü

Yaz mevsiminin gelmesiyle artık insanlar kendilerini denizin veya yüzme havuzlarının serin sularına bırakmaktadır. İster deniz olsun ister havuz her ikisinde de zararlı kimyasallar bulunabilmektedir. Yüzücü gözlükleri sayesinde gözlerimizi bu suların içerisindeki olumsuz etki oluşturacak kimyasallara karşı koruyabiliriz. Gözlerimizi her tür olumsuzluklara karşı korumaya alan yüzücü gözlükleri alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Şimdi sizlerle bu noktaların neler olduklarına değineceğiz.

 

Yüzücü Gözlüğü Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

İlk olarak yüzücü gözlüğü seçerken hangi tür ortamlarda kullanacağınıza dair noktalara dikkat ederek maliyetini azaltabilirsiniz, Örnek verecek olursak kapalı havuzda yüzecekseniz, güneş ışığına maruz kalmayacağınız için maliyet artırıcı uv koruması, silikon koruması ya da renkli lens gibi özelliklere gerek yok. Şeffaf lens korumalı gözlük hem daha ucuz olacak hem de ihtiyacınızı karşılayacaktır. Eğer göz kusurunuz var ise numaralı yüzücü gözlüğü almanızın daha faydalı olacağı gerekliliğini belirtmeliyiz, çünkü numaralı yüzücü gözlükleri sayesinde suyun içerisinde çok daha rahat yüzebilecek ve gözlerinizle normal olarak her nesneyi yine net olarak görebileceksiniz. İster miyop ister hipermetrop olsun, hemen her tür göz kusur derecenize göre derecesi ayarlanabilmekte ve size uygun yüzücü gözlüğü tasarlanmaktadır.

Numaralı yüzücü gözlüğü alırken yüzünüzün anatomik yapısına uygun olmasına çok dikkat etmelisiniz. Birçok kaliteli gözlük sahip oldukları aparatlar ile hemen her yüz yapısına uygun olmaktadır.  Eğer deniz gibi güneşe maruz kalacağınız açık alanlarda yüzecekseniz, Uv koruma, silikon yastıklar ve renkli lensler gibi özelliklere sahip olmasına dikkat etmelisiniz.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
x
İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz.İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir. Daha fazla bilgi ve çerez tercihlerinizi ayarlamak için lütfen Gizlilik Politikamızı ziyaret ediniz.
Onaylıyorum.
Footer Widget
Footer Widget
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
Security Widget