Error
Tick
hermodagozluk
  • TOM DAVİES GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ 5027 07
  • TOM DAVİES GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ 5027 07
  • TOM DAVİES GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ 5027 07
TOM DAVİES GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ 5027 07
Ürün Kodu : 5027 07 (M)       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Tom Davies
229.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Bu ürün satışa kapalı

TOM DAVİES GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ


Marka : Tom Davies

Model : 5027 07

Çerçeve : Metal

Çerçeve Rengi : Gövde Gümüş Saplar Siyah

Cam Özelliği : Mineral %100 UV – İçten Antrefle Kaplamalı

Cam Rengi : Yeşil

Ekartman : 58-16-140

Garanti Süresi : 2 Yıl

Numaralı Güneş Gözlüğü Yapılabilir*


Tom Davies Güneş Gözlüğü Modeli 5027 07 %100 UV korumalı ve 2 Yıl Garantili Tom Davies Güneş Gözlüğü Orijinal Kutusu, Silme Bezi ve Garanti Belgesi ile Birlikte Gönderilmektedir. 


Online Alışveriş Sitemizden Alacağınız

Tom Davies Güneş Gözlüğü için plaket, sap, vida ayarı ve vida değişimi Hermoda Gözlük mağazalarında, ücretsiz olarak yapılmaktadır. Tom Davies Güneş Gözlüğünüzle gelen silme bezi ile ilk günkü kadar temiz bırakabilirsiniz; Hermoda Gözlük mağazalarında bulunan ultrasonik temizlik hizmeti ile dilediğiniz zaman Güneş Gözlüklerinizi ücretsiz olarak temizler size geri gönderebiliriz, Hermoda Gözlük Mağazalarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Her Zaman Yanınızdayız;

Tom Davies Güneş Gözlüğü ile ilgili garanti kapsamındaki tüm parça değişim ve tamir işlemleri Hermoda Gözlük Mağazalarımızdan tamamen ücretsiz yapılmaktadır. Not: Garanti kapsamı dışındaki Tom Davies Güneş Gözlüğün parça değişim ve bakım işlemleriniz ise parça başı ücreti karşılığında yapılmaktadır.


BU GÜNEŞ GÖZLÜĞÜNÜ NUMARALI OLARAK ALABİLİRSİNİZ!

 

Numaralı güneş gözlüğüne ihtiyaç duyduğunuzda numaralı güneş gözlüğü, kısa görüşlülük, uzun görüşlülük veya astigmatizma olarak yapılabilir isterseniz de birçok insan gibi kontakt lenslerle görüşünüzü düzeltebilir ve numaralı güneş gözlüğü takmayı tercih edebilirsiniz. Alternatif kontakt lensler ve numarasız güneş gözlükleri yerine numaralı güneş gözlüğü de takabilirsiniz.

Numaralı güneş gözlüğüne ihtiyacınız varsa ve gerçekten sevdiğiniz bir çift numarasız güneş gözlüğü kullanmak istiyorsanız, göz doktorunuzun yazdığı reçeteleri aynı renkteki güneş gözlüğünüze yapabiliriz. Böyle bir şansınız mümkündür. Başka bir seçenek de kırma hatasını düzeltmek için LASIK ameliyatı veya başka bir görme cerrahi işleme sahip olmak ve daha sonra kontakt lens kullanmadan numarasız güneş gözlüğü takmaktır.

 

Numaralı Güneş Gözlüğünden Zorunlu Özellikler

Reçetesiz güneş gözlüğü almayı nereden seçerseniz seçin, yalnızca güneşin zararlı ultraviyole (UV) ışınlarının %100'ünü engelleyen güneş gözlüğü satın almak önemlidir. UV ışınlarına aşırı maruz kalma, gözün ön yüzeyine (kornea), kataraktlara ve hatta bazı kanserlere, kalıcı güneş hasarı dahil olmak üzere zamanla ciddi göz sorunlarına yol açabilir.

Numaralı güneş gözlüklerinin sağladığı UV korumasının miktarı, camların rengi veya yoğunluğu (koyuluk) ile hiçbir ilgisi yoktur. UV radyasyonu görünmezdir ve lens renklerinden önemli ölçüde etkilenmez. UV ışınlarını engelleyen güneş gözlüğü camlarındaki lens malzemesi ve üzerindeki kaplamalarıdır.

Çoğu kaliteli numarasız güneş gözlükleri, güneş gözlüklerinin sağladığı UV koruma seviyesini gösteren camlar ve numarasız ve numara takılı veya takılacak etikete veya etiketlere sahip olmalıdır. Numaralı camların ne kadar UV koruması sağladığından ve kalitesinden emin değilseniz, bunları analiz edilmek üzere göz doktorunuza ve güvendiğiniz optik mağazalarına götürün. Güneş gözlükleriniz yeterli koruma sağlamazsa, gözlükçünüz genellikle yüzde 100 UV koruması sağlayacak yeni numaralı camlar sipariş edebilir.

 

Numaralı Güneş Gözlüğü Camlarını Geliştirmeleri

Numaralı güneş gözlüğü takarken daha fazla konfor için, camların arka yüzeyinde yansıma önleyici kaplamaya sahip stilleri aramanızda yarar var. Bu  güneş gözlüğü camları arkanızdan gelen ışıkları da kırarlar ayrıca merceğin arkasını yansıtan ışığın parlamasını da  ortadan kaldırır. İsterseniz eğer diğer bir seçenek, iç mekanlarda net olan beyazlaşan ve güneş ışığında otomatik olarak açık havada koyulaşan fotokromik (kolormatik) camlı numaralı güneş gözlüğü de satın alabilirsiniz. Bu camlar genellikle hermoda gözlük mağazaları gibi mağazalarda bulunur. Bir göz doktorundan ya da Hermoda Gözlük (Sezer Optik) mağazalarından size güneşle koyulaşan bu renkli camların bir demosunu göstermesini isteyin. Işık yansımalarından kaynaklanan parlamaya karşı en iyi korumayı istiyorsanız, %100 UV li camlar veyahut polarize camlı numaralı güneş gözlüğü satın alın. Bu camlar, polarize cam malzemesinde sudan gelen ışığın son derece parlak yansımalarını ve pürüzsüz, parlak yüzeyleri (araba ön camları gibi) telefondaki yansımaları da ortadan kaldıran özel bir filtreye sahiptir.

Polarize lensler açık havada göz yorgunluğunu azaltır ve özellikle yelken veya balık avlarken su kütlelerin yüzeyinin altını da görmek için çok faydalıdır. Onlarca marka ve modelleri görmek için sitemizde gezebilir güneş gözlüğü ihtiyacınızı karşılayabilir buradan da numaralı güneş gözlüğü siparişinizi geçebilir ve Daha detaylı bilgi almak içinde iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. İş telefonları 0216 371 25 32 veya 0216 371 07 27 veya hem whatsapp hem arama yapılabilen cep telefonlarımızdan da bizlere ulaşabilirsiniz. 0555 960 47 66

 

Hermoda Gözlük

Yaset Sezer

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
x
İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz.İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir. Daha fazla bilgi ve çerez tercihlerinizi ayarlamak için lütfen Gizlilik Politikamızı ziyaret ediniz.
Onaylıyorum.
Footer Widget
Footer Widget
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
Security Widget