Kategoriler

Amacımız;


Hermoda Gözlük olarak amacımız, müşterilerimize en kaliteli ürünlerle bir adım öne çıkabilecekleri etkileyici ve özgün tasarım sunarak optik ve güneş gözlüğü dünyasında sağlığınızı ve estetiğinizi yakalamanıza yardımcı olmaktır.

Bu doğrultuda, deneyimli ve alanında uzman optisyenlerle çalışarak başarıyı hedefliyoruz. (CE) Avrupa standartları belgeli ürünlerimiz sayesinde, gözlüklerimizin üst segmentlerde yer almasını sağlıyoruz.

Hermoda Gözlük ile alışveriş yaparak markalı ürünleri satın alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Hermoda Gözlük, sürekli olarak kendini geliştirerek müşterilerinin beklentilerini karşılamak ve aşmak için çalışmaktayız. Yeni trend modellerin revizyon süreçleri konusunda esnek çözümler sunarak müşterilerimizin her aşamada memnuniyetini sağlıyoruz.

Hermoda Gözlük; işin başından sonuna kadar müşterilerimizle işbirliği içinde çalışarak, memnuniyetinizin önemini düşünerek bir rol üstleniyoruz. Gözlük üretimi ve distribütör konusundaki uzmanlığımızla, markaların değerini araştırarak ve tasarım olarak sizi diğer kişilerden ayırmayı hedefliyoruz. Hermoda Gözlük ile çalışarak, “gözlüğünüzü uzmanınından alıp” estetik ve sağlık olarak fark yaratın!

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.