Error
Tick
hermodagozluk
Göz Rahatsızlıkları Serisi II
Hermoda Gözlük olarak optik mağazası olmanın yanı sıra sizleri çeşitli sağlık sorunlarına karşı alabileceğiniz tedbirler, bu sorunların belirtileri ve nedenleri gibi konularda da bilgilendiriyoruz.
Göz Rahatsızlıkları Serisi I
Hermoda Gözlük olarak optik mağazası olmanın yanı sıra sizleri çeşitli sağlık sorunlarına karşı alabileceğiniz tedbirler, bu sorunların belirtileri ve nedenleri gibi konularda da bilgilendiriyoruz.
Yüzünüze Uygun Gözlük Seçimi
Gözlük kullanmaya yeni başlayacak bireylerin yaşadıkları sorunlardan birisi de doğru gözlük seçimi.
Göz Sağlığı İçin İpuçları
Günlük hayatımız içerisinde göz sağlığımıza olumsuz etki edebilecek birçok etmen mevcut. Ancak basit dikkat etme yöntemleri ile bunların birçoğundan korunabiliriz.
2022 Trend Güneş Gözlükleri
Yeni bir yıla daha girdik ve soğuk günleri geride bıraktık. Her yılın ilk ayları olduğu gibi baharı müjdeleyen Mart ayı da bu yıl İstanbul ve çevresinde de son yıllarda alıştığımızdan sert günler geçiyor.
Güneş Gözlüğü Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
Sadece yazın değil 4 mevsimin aksesuarı güneş gözlükleri, yaz mevsiminin yaklaşmasıyla en çok aranan aksesuarlardan olmaya başladı, Peki güneş gözlüğü alırken nelere dikkat etmeliyiz?
Kolormatik Cam
Kolormatik camların en önemli özelliği güneş ışınının yoğunluğuna göre koyulaşması ve kapalı ortamlarda beyazlaması.
Gözlük camı filtreleri nedir? Ne işe yarar?
Gözlük kullananların daha aşina olduğu gözlük camı filtreleri gözlük camlarına çeşitli yöntemler ile doğrudan veya ek bir katman olarak uygulanmaktadırlar.
Gözlük camının buharlaşmasını temizlemek ve önlemek için neler yapabiliriz
Gözlük kullanan kişilerin karşılaştığı sorunlardan birisi de gözlük camının buhar yapması. Halk arasında daha yaygın kullanımıyla buharlaşma.
Ofis Çalışanlarında Göz Sağlığını Korumak
Masa başında bilgisayar ekranları karşısında uzun süreler geçiren ofis çalışanları belirli göz sağlığı sorunlarıyla daha sık karşılaşmaktalar.
Bebekler ve Çocuklarda Göz Sağlığı ve Önemi  
Çocukların görme fonksiyonlarının; psikolojik gelişimleri, okul performansları ve sınıf içinde nasıl hissedip davrandıkları üzerinde etkili olduğunu biliyor muydunuz
Gözlük Temizliği Nasıl Yapılmalı
Gözlük temizliği birçok kişi tarafından yanlış bilinen bir detaydır. Önemsiz gibi görünen gözlük kullanımı için en önemli detayların ilk başında gelmektedir.
Çocuklarda Gözlük Kullanımı
Günümüzde çocuklar: sokaklarda, parklarda vakit geçirmek yerine tablet, bilgisayar, telefon gibi iletişim araçları ile daha fazla vakit geçirmekteler. Bunun sonucunda göz sağlıklarında sorunlar yaşanabilmekte
DİJİTAL GÖZ YORĞUNLUĞU HİSSEDİYOR MUSUNUZ?
Daha konforlu bir bilgisayar kullanımı için doğru gözlük seçimi nasıl yapılmalı? Günümüzde pandeminin de etkisiyle bilgisayar, akıllı telefon, tablet ve televizyon gibi ekranı bulunan cihazlar ile etkileşimde olduğumuz sürelerde artış oldu.
GÜNEŞ GÖZLÜĞÜNÜN TARİHİ  ve  RAYBAN GÜNEŞ GÖZLÜĞÜNÜN TARİHÇESİ
İnuitler, Düzleştirilmiş Mors Dişleri İnce bir Çizgi Gibi Açtıkları Aradan Bakarak Güneşten ve Kışın Karın Zararlı Işıklarından Gözlerini Korumaya Çalışırlardı, Görme Kalın Bir Çizgi Gibi Açtıkları Aralıktan Bakarak Gözün Üstu¨ne Takıp  Zararlı Işınlardan
x
İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz.İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir. Daha fazla bilgi ve çerez tercihlerinizi ayarlamak için lütfen Gizlilik Politikamızı ziyaret ediniz.
Onaylıyorum.
Footer Widget
Footer Widget
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
Security Widget