Despada Güneş Gözlüğü Markası
Despada güneş gözlüğü gençlerin ve kendini genç hissedenlerin markası olmaya devam ediyor. Her yıl çeşit çeşit modeller çıkaran gözlük markası beklenenin üzerinde performansla hazırlıyor.
Gözlük Çerçeveleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Gözlüğün Yüzümüzde Duruşu, Optik ve Güneş gözlüğü sınırlayıcıların belirlenmesinden sonra, seçilen çerçevenin nasıl göründüğü önemli bir konudur.
Neden numaralı yüzücü gözlüğü kullanmalıyım?
Havuzda ve Denizde Normal şartlarda numaralı yüzücü gözlüğü kullanmak zorunlu değil ama gereklidir.
Güneş Gözlüğü
Güneş gözlüğü seçiminde genellikle estetik kaygılar ön planda tutulur ama esas düşüncemiz göz sağlığını korumak olmalı.
STRABİSMUS (ŞAŞILIK)
Strabismus (Şaşılık) nedir? Strabismus, Yunan dilinde kayma manasına gelen ’’strabismos’’ kelimesinden gelmektedir. Şaşılık olarak da bilinen strabismus, gözün birbiriyle uyumlu olarak çalışması gereken altı kasından bir ya da birden fazlasının gerekt
KERATOKONUS
Keratokonus, normalde yuvarlak olan korneanın yani gözün saydam tabakasının öne doğru koni biçiminde sivrileşmesi sonucunda oluşan bir göz hastalığıdır.
Ünlülerin Tercih Ettiği Güneş Gözlükleri
Ünlülerin tercih ettiği güneş gözlüklerini sizin için araştırdık.
Presbiyopi
Presbiyopi Yunanca dilinde “yaşlanan göz” manasına gelmektedir. Presbiyopi 40 yaşından sonra yaşla birlikte ortaya çıkan yakını görememe sorunudur.
Hipermetrop
Hipertmetropi, merkezde kırılan ışıkların görme merkezimizin arkasına düşmesi sonucunda kırılan ışınların gözün arka kısmına odaklanmasıdır.
Göz Tansiyonu
Göz tansiyonunun diğer adı glokomdur. Halk arasında karasu hastalığı olarak bilinir.
Bizoteli Çerçevesiz Güneş Gözlükleri
Bizoteli (Çerçevesiz) Bayan ve Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri için Web Sitemizi İnceleyebilirsiniz. Orginal Bizoteli Bayan ve Erkek Güneş Gözlükleri
Güneş Gözlüğü
Güneş gözlüğünün faydaları nelerdir sorusu gün geçtikçe daha da merak edilen bir konu haline geldi. Cildimizi, güneşin sert etkilerinden korumamıza yardımcı olan epeyce losyon ve merhem vardır.
Göz Tembelliği
Göz tembelliği olarak da bilinen ambliyopi, lens veya gözlük kullanımında bile gözün normal görme keskinliği elde edemediği görme gelişimi bozukluğudur.
Güneş Gözlüğünün Orjinal Olduğunu Nasıl Anlarız!
Gözlüğün Orjinal Olduğunu Nasıl Anlarız!
Güneş gözlüğü seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
Güneş gözlüğü kullanımı havaların ısınmaya başlamasıyla yaygınlaşmaya başladı.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?