Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri
Gözlerimiz, ilkbahar sonbahar ve özellikle yaz aylarında daha da yoğun ve doğrudan göze gelen güneş ışınları karşısında iyice hassaslaşır. Bu nedenle, gözlerinizi korumak daha önemli bir durum haline gelir.
Göz Kuruluğu Nedir?
Göz kuruluğu, gözdeki nem miktarının azalması sonucunda ortaya çıkan göz rahatsızlığıdır. Gözler gözyaşları ile nemlenmediğinde ya da gözyaşı kalitesinde bozulmalar olduğu zaman göz kuruluğu meydana gelebilir.
Gözümüzü tanıyalım
Gözleriniz Hakkında Bu Bilgileri Biliyor Muydunuz?Göz, göz çukurunda var olan, iri bir bilye büyüklüğüne sahip, görmemizi sağlayan bir organımızdır.
Mavi Işık Nedir
Mavi ışık nedir? Gözümüzde bulunan retinal, ışığın elektrik sinyallerine dönüşmesinde etkin rol oynamaktadır. Mavi ışık bilgisayarlarda, telefonlarda, tabletlerde bulunan bir ışıktır.
Çocuklarda Görme Problemleri
Çocuklarda Görme ProblemleriGünümüzde görme probleminin artışı gözlenebilecek çoğunluktadır. Görme probleminin ortaya çıkış yaşı günden güne daha da düşmektedir. Çocuklar için görmek, sağlıklı bir gelişimin önemli unsurudur.
Koruyucu Gözlük
Gözlerimizi koruma hakkında yapacağımız ilk iş riskleri belirlemektir. Potansiyel olarak gözü tehlikeli durumlarla karşı karşıya bırakan unsurlar.
VOGUE GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ HAKKINDA
Vogue gözlüklerinin tasarımı sizi güzel göstermek için ve şık bir aksesuara sahip olmanız için idealdir.
Despada Güneş Gözlüğü Markası
Despada güneş gözlüğü gençlerin ve kendini genç hissedenlerin markası olmaya devam ediyor. Her yıl çeşit çeşit modeller çıkaran gözlük markası beklenenin üzerinde performansla hazırlıyor.
Gözlük Çerçeveleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Gözlüğün Yüzümüzde Duruşu, Optik ve Güneş gözlüğü sınırlayıcıların belirlenmesinden sonra, seçilen çerçevenin nasıl göründüğü önemli bir konudur.
Neden numaralı yüzücü gözlüğü kullanmalıyım?
Havuzda ve Denizde Normal şartlarda numaralı yüzücü gözlüğü kullanmak zorunlu değil ama gereklidir.
Güneş Gözlüğü
Güneş gözlüğü seçiminde genellikle estetik kaygılar ön planda tutulur ama esas düşüncemiz göz sağlığını korumak olmalı.
STRABİSMUS (ŞAŞILIK)
Strabismus (Şaşılık) nedir? Strabismus, Yunan dilinde kayma manasına gelen ’’strabismos’’ kelimesinden gelmektedir. Şaşılık olarak da bilinen strabismus, gözün birbiriyle uyumlu olarak çalışması gereken altı kasından bir ya da birden fazlasının gerekt
KERATOKONUS
Keratokonus, normalde yuvarlak olan korneanın yani gözün saydam tabakasının öne doğru koni biçiminde sivrileşmesi sonucunda oluşan bir göz hastalığıdır.
Ünlülerin Tercih Ettiği Güneş Gözlükleri
Ünlülerin tercih ettiği güneş gözlüklerini sizin için araştırdık.
Presbiyopi
Presbiyopi Yunanca dilinde “yaşlanan göz” manasına gelmektedir. Presbiyopi 40 yaşından sonra yaşla birlikte ortaya çıkan yakını görememe sorunudur.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?