Error
Tick
hermodagozluk
GÜNEŞ GÖZLÜĞÜNÜN TARİHİ  ve  RAYBAN GÜNEŞ GÖZLÜĞÜNÜN TARİHÇESİ
İnuitler, Düzleştirilmiş Mors Dişleri İnce bir Çizgi Gibi Açtıkları Aradan Bakarak Güneşten ve Kışın Karın Zararlı Işıklarından Gözlerini Korumaya Çalışırlardı, Görme Kalın Bir Çizgi Gibi Açtıkları Aralıktan Bakarak Gözün Üstu¨ne Takıp  Zararlı Işınlardan
Uzmanından uyarı: Pandemi yüzünden 2050’ye kadar toplumun yüzde 60’ı miyopi olacak!
Uzmanından uyarı: Pandemi yüzünden 2050’ye kadar toplumun yüzde 60’ı miyopi olacak!
Maskem Gözlüğümü Buharlandırıyor
Maskem Gözlüğümü Buharlandırıyor Çoğu insanların ve özellikle sağlık çalışanlarının bu can sıkıcı sorunu çözmek için birkaç püf noktası vardır. Ancak işe yarayan yöntemi bulmak, deneme-yanılma süreci içerisinde gerçekleşecektir.
MAVİ IŞIK KIRICI GÖZLÜK
Mavi Işık Kırıcı Gözlükler ve Uzaktan Çalışan insanlar İçin İpuçları, İş ve yaşam sınırlarımızı belirsizleşebilir. Farkına bile varmadan, Zoom aramalarını pijamalarımızla yataktan, pizza veya..
Çizilen gözlük camları nasıl temizlenir
Çizilen gözlük ve güneş gözlüğü camları her zaman can sıkan bir hal olmuştur. İşte sizlere bundan kurtulmak için önemli ipucu:
Çinli bilim insanları: Gözlük takanlara 5 kat daha az Covid-19 teşhisi konuluyor dedi.
Çinli bilim insanları: Gözlük takanlara 5 kat daha az Covid-19 teşhisi konuluyor dedi.   Çinli bilim insanları tarafından yapılan yeni bir araştırmada, günlük olarak gözlük takan insanlara yeni tip corona virüs (Covid-19) tanısı konma oranın,,
Yol Güvenliği ve Görme Sorunları
Yol Güvenliği ve Görme Sorunlarının başında, Uzaktan yol işaretlerini okumak, otoyoldan doğru gitmenizi sağlar. Gösterge panelinizdeki kadranları görmek, hız yaptığınız için gazınızın bitmesini veya arkadan korna sesi duymanızı önleyebilir.
Emporio Armani
Emporio Armani güneş gözlüklerine bakım hizmeti vida plaket kaynak tamirleri ile sahip olabilirsiniz. Beğendiğiniz ürün garanti belgesi ile birlikte Hermoda Gözlük güvencesinde.
Astigmat nedir?
Astigmatizma Nedir?
Kadın Güneş Gözlüğü
Kadın Güneş Gözlüğü, Güneşli bahar ayları gelmiş, sahil kenarında elimizde dondurmayla dolaşıyoruz, adeta huzuru kokluyoruz. Serin bir rüzgar esiyor hafifçe, yüzümüzü okşayarak uzaklaşıyor.
Erkek Güneş Gözlüğü
Erkek Güneş gözlüğü, kadın erkek fark etmeksizin herkesin severek kullandığı bir aksesuardır. Takıldığı takdirde göze çarpan somut görünüşünün yanı sıra dışarıya soyut işaretler de verir.
GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ
Güneş Gözlüğü Siyah güneş gözlüğü dendiğinde aklımıza hemen sıcak ve güneşli günler geliyor değil mi? Kombinlerimizin vazgeçilmezi olan güneş gözlüğü seçimi son derece hassas detaylar içeriyor.
Güneş Gözlüğünüzün Kalitesi Nasıl Olmalı
Pahalı, markalı ve tasarımlı güneş gözlükleri yüksek fiyat etiketlerine değer mi? Pahalı gözlükler genellikle daha yüksek kaliteli malzemelerden,
Güneş Kilitlenmesi
2020 yılında yaşadığımız doğa üstü olaylara bir yenisi eklendi. Bilim insanları güneşin dondurucu hava, deprem ve kıtlığa neden olabilecek şekilde kilitlendiğini açıkladı.
Geceleri Sürüşünüzü İyileştiren Gözlük
Eski bir şoförseniz, kendinizi ve sevdiklerinizi geceleri yolda güvende tutmak için ne yapabilirsiniz? İlk olarak, güvenli araç kullanma yeteneğinizi değerlendirin.
x
İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz.İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir. Daha fazla bilgi ve çerez tercihlerinizi ayarlamak için lütfen Gizlilik Politikamızı ziyaret ediniz.
Onaylıyorum.
Footer Widget
Footer Widget
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
Security Widget