Error
Tick
hermodagozluk
Despada Güneş Gözlüğü Markası
Despada güneş gözlüğü gençlerin ve kendini genç hissedenlerin markası olmaya devam ediyor. Her yıl çeşit çeşit modeller çıkaran gözlük markası beklenenin üzerinde performansla hazırlıyor.
Gözlük Çerçeveleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Gözlüğün Yüzümüzde Duruşu, Optik ve Güneş gözlüğü sınırlayıcıların belirlenmesinden sonra, seçilen çerçevenin nasıl göründüğü önemli bir konudur.
Neden numaralı yüzücü gözlüğü kullanmalıyım?
Havuzda ve Denizde Normal şartlarda numaralı yüzücü gözlüğü kullanmak zorunlu değil ama gereklidir. Herhangi bir sıkıntı duymayan herkese kullanması yönünde numaralı yüzücü gözlüğünü tavsiye ediyoruz.
Güneş Gözlüğü
Güneş gözlüğü seçiminde genellikle estetik kaygılar ön planda tutulur ama esas düşüncemiz göz sağlığını korumak olmalı.
STRABİSMUS (ŞAŞILIK)
Strabismus (Şaşılık) nedir? Strabismus, Yunan dilinde kayma manasına gelen ’’strabismos’’ kelimesinden gelmektedir. Şaşılık olarak da bilinen strabismus.
KERATOKONUS
Keratokonus, normalde yuvarlak olan korneanın yani gözün saydam tabakasının öne doğru koni biçiminde sivrileşmesi sonucunda oluşan bir göz hastalığıdır.
Ünlülerin Tercih Ettiği Güneş Gözlükleri
Yaz mevsiminin bu güzel günlerinde ünlülerin tercih ettiği birbirinden güzel güneş gözlüğü modellerini sizin için araştırdık. Birbirinden şık ve güzel olan güneş gözlüğü modellerini Sezer Optik web sitesinden ve mağazalarımızdan temin edebilirsiniz. 
Presbiyopi
Presbiyopi Yunanca dilinde “yaşlanan göz” manasına gelmektedir. Presbiyopi 40 yaşından sonra yaşla birlikte ortaya çıkan yakını görememe sorunudur.
Hipermetrop
Hipertmetropi, merkezde kırılan ışıkların görme merkezimizin arkasına düşmesi sonucunda kırılan ışınların gözün arka kısmına odaklanmasıdır.
Göz Tansiyonu
Göz tansiyonunun diğer adı glokomdur. Halk arasında karasu hastalığı olarak bilinir.
Bizoteli Çerçevesiz Güneş Gözlükleri
Bizoteli (Çerçevesiz) Bayan ve Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri için Web Sitemizi İnceleyebilirsiniz. Orginal Bizoteli Bayan ve Erkek Güneş Gözlükleri
Güneş Gözlüğü
Güneş gözlüğünün faydaları nelerdir sorusu gün geçtikçe daha da merak edilen bir konu haline geldi. Cildimizi, güneşin sert etkilerinden korumamıza yardımcı olan epeyce losyon ve merhem vardır.
Göz Tembelliği
Göz tembelliği olarak da bilinen ambliyopi, lens veya gözlük kullanımında bile gözün normal görme keskinliği elde edemediği görme gelişimi bozukluğudur.
Güneş Gözlüğünün Orijinal Olduğunu Nasıl Anlarız!
Görme yetisini sağlayan gözlerimize taktığımız gözlükler, kaliteli ve bilinen bir yerden alınmadıysa, gözlerinizi bozabilir, ileriye dönük rahatsızlıklar verebilir.
Güneş gözlüğü seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
Günümüzde ise pek çok insan, güneş gözlüklerini daha çok, şık görünebilmek ve günlük kıyafetlerini tamamlamak için kullanıyor.
x
İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz.İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir. Daha fazla bilgi ve çerez tercihlerinizi ayarlamak için lütfen Gizlilik Politikamızı ziyaret ediniz.
Onaylıyorum.
Footer Widget
Footer Widget
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
Security Widget