Error
Tick
hermodagozluk
Koronavirüs Nedir? Gözlerden Bulaşırmı?
Göz doktorları ve sağlık uzmanları, gözlerinizin tüm dünyada görülen yeni koronavirüs salgınının yayılmasında ve önlenmesinde önemli bir rol oynayabileceğini söylüyor.
2020 Unisex Güneş Gözlükleri İle İlgili Detaylar
Kadınların ve erkeklerin rahatlıkla kullanabildiği unisex gözlüklerde aradığınız tüm modelleri Hermodagozluk.com adlı ticaret sayfamızda bulabilirsiniz.
Neden numaralı yüzücü gözlüğü kullanmalıyım?
Havuzda ve Denizde Normal şartlarda numaralı yüzücü gözlüğü kullanmak zorunlu değil ama gereklidir. Herhangi bir sıkıntı duymayan herkese kullanması yönünde numaralı yüzücü gözlüğünü tavsiye ediyoruz.
Güneş Kilitlenmesi
2020 yılında yaşadığımız doğa üstü olaylara bir yenisi eklendi. Bilim insanları güneşin dondurucu hava, deprem ve kıtlığa neden olabilecek şekilde kilitlendiğini açıkladı.
Uzmanından uyarı: Pandemi yüzünden 2050’ye kadar toplumun yüzde 60’ı miyopi olacak!
Uzmanından uyarı: Pandemi yüzünden 2050’ye kadar toplumun yüzde 60’ı miyopi olacak!
Yol Güvenliği ve Görme Sorunları
Yol Güvenliği ve Görme Sorunlarının başında, Uzaktan yol işaretlerini okumak, otoyoldan doğru gitmenizi sağlar. Gösterge panelinizdeki kadranları görmek, hız yaptığınız için gazınızın bitmesini veya arkadan korna sesi duymanızı önleyebilir.
Çinli bilim insanları: Gözlük takanlara 5 kat daha az Covid-19 teşhisi konuluyor dedi.
Çinli bilim insanları: Gözlük takanlara 5 kat daha az Covid-19 teşhisi konuluyor dedi.   Çinli bilim insanları tarafından yapılan yeni bir araştırmada, günlük olarak gözlük takan insanlara yeni tip corona virüs (Covid-19) tanısı konma oranın,,
MAVİ IŞIK KIRICI GÖZLÜK
Mavi Işık Kırıcı Gözlükler ve Uzaktan Çalışan insanlar İçin İpuçları, İş ve yaşam sınırlarımızı belirsizleşebilir. Farkına bile varmadan, Zoom aramalarını pijamalarımızla yataktan, pizza veya..
x
İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz.İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir. Daha fazla bilgi ve çerez tercihlerinizi ayarlamak için lütfen Gizlilik Politikamızı ziyaret ediniz.
Onaylıyorum.
Footer Widget
Footer Widget
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
Security Widget