Error
Tick
hermodagozluk

MAVİ IŞIK KIRICI GÖZLÜK

Mavi Işık Kırıcı Gözlükler ve Uzaktan Çalışan insanlar İçin İpuçları

Mavi Işık Kırıcı Gözlükler


2020'de Covid-19'la beraber daha da artan evden çalışmak, birçok insan için yeni norm hâline geldi. Sadece birkaç adımlık veya yakın bir yerde olan bir işe gidip gelmek harika olsa da, nispeten küçük bir alanda iş ve yaşamın taleplerini ayarlamak stresli olacaktır. İş ve yaşam sınırlarımızı belirsizleşebilir.
Farkına bile varmadan, Zoom aramalarını pijamalarımızla yataktan, pizza veya meyvenizden bir dilimi ısırırken cevaplıyor olarak buluyor olabiliriz.
Bu tarz senaryolar biraz fazla tanıdık geliyorsa eğer okumaya devam edelim.


Hermoda gözlük olarak, sizlere birkaç basit ipucu vererek ve bir çift mavi ışıklı gözlüklerle başlayarak ev hayatınızdaki veya ofisinizdeki işinizi biraz daha iyi hale getirmeye ve sağlığınızı korumaya yardımcı olmak istiyoruz. Hermoda gözlükteki mavi ışık kırıcı gözlüklerini bahsedeceğiz, gözlerinizi korumanıza ayrıca iyi görünmenizi sağlamaya yardımcı olacağız. Hayatınıza, uzaktan çalışmak için sunacağımız ipuçlarına bir çift mavi ışıklı gözlük ekleyerek ve mükemmel iş ve yaşam dengesini sağlamanın artık daha kolay olduğunu göreceksiniz:Masada Oturup Bizzat Test Edin, Mavi Işık Gözlüğünün Faydalarını Göreceksiniz


Belirli bir çalışma alanına sahip olun, yataktan dahi çalışmamaya çalışan arkadaşlar sizlere mavi filtreli gözlük seçenekleri sunmak
için kendinize rahat bir sandalye ve ayakta duran bir masa alın. Yatağınızı rahatlatıcı ve tatlı rüyalar için saklayın! Mavi ışık korumalı camları masa üstünde test edin. Masanızı bir pencerenin yanına veya iyi manzaralı bir yere kurmaya çalışın.
Eğer manzaranız yoksa, duvarlara eğlenceli sanat eserleri asın. Mesele şu ki, çalışma alanınız da mutlu bir yer olmayı hak edip sizde mutlu olun.
Masada oturan arkadaşlar, hemen işe koşturmayın. Uyanmak için kendinize biraz zaman ayırın. Biraz kahve veya çay yapın, meditasyon yapın, ailenizle veya varsa evcil hayvanlarınızla konuşun, bitkilerinize şarkı söyleyin, her ne hoşunuza gidiyorsa artık onu yapın. Önce tamamen uyanmak için kendine izin verdiğinizden emin olun.Salıncakta veya balkonda kahvenizi, çayınızı yudumlarken kendinize bir ara verip ister bir dans molası, ister müzik molası yada size mutlu edeceğine inandığınız uzun bir yürüyüşe çıkmak için bir molanız olsun, işinizden uzaklaşın ve zihinsel sağlığınız için biraz ara verin.

Dışarı çıktınız, molayı verdiniz yürüyüşte de veya dışarıda da çalışmak için alternatif bir yer ayarlayabilirsiniz ara ara bunu da yapabilirsiniz.
Her iki durumda da, her gün biraz temiz hava ve güneş ışığı aldığınızdan emin olun! Emin olun ki ruh sağlığınız ve beden sağlığınızda iş kadar önemlidir.
Ayrıca bu, uzaktan çalışmak için en sevdiğimiz ipucu da olabilir. 
Okumak için de rengarenk ya da kırmızı, mavi, füme, kaplumbağa renkli çerçevelere yapılmış, mavi ışık korumalı gözlüğü takabilirsiniz dizüstü bilgisayarınızla veya masaüstü bilgisayarınıza bağlı kaldığınız sürece göz sağlığınız için gözlüğünüz hep gözünde kalsın.


Uzaktan çalışmak için tüm ipuçlarının ve püf noktalarının en önemlisi! Özellikle şu anda ekibinizle, arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantıda kalmak çok önemlidir. Unutmayın, hepimiz bu işin içindeyiz!

İster Erkek olsun ister Kız salıncakta sallanırken mavi ışık korumalı gözlük size ayrı bir hava katacaktır. Uzaktan çalışmak için bir numaralı ipucumuz: imkan dahilinde aldığınız mavi ışıklı gözlüklerdir. Evden çalışmanın 2020'de yeni norm haline gelmesiyle birlikte, favori camlı rengarenk tarzlardan bazılarını mavi ışıklı gözlüğe dönüştürdük.

Mavi ışığa uzun süre maruz kalmak göz yorgunluğuna, bulanık görmeye, baş ağrısına ve uykusuzluğa neden olabilir. Mavi ışıklı camların gerçekten işe yarayıp yaramadığını hiç merak ettiniz mi? Mavi ışık camlarımız mavi ışığın en az %50'sini engelleyerek gözlerinizi korumaya yardımcı olur.
Mavi ışıklı gözlüklerin herkesin listesinde olmasının bir nedeni var ve uzaktan çalışmak için ipuçları ve püf noktaları listemizin başında bulunmaktadır.
Tamamı geri dönüştürülmüş organik camdan yapılmış sürdürülebilir şekilde yapılmış en çok satan mavi ışıklı camlarımızdan daha fazlasını görmek için buraya tıklayın.Mavi Işık Gözlükleri ile Hayallerinizdeki Büyük Veya Yuvarlak Çerçeve Gözlükleride Tercih Edebilirsiniz

Mavi Işık Gözlükleri hemen hemen herkese yakışıyor. Modern ve şık, tıpkı sizin gibi. Kahve, siyah, kırçıllı renkli çerçevelerle mavi ışıklı gözlüklerle hem çok şık olacaksınız hem de göz sağlığınızı koruyacaksınız. Tüm mavi ışıklı gözlük koleksiyonumuza göz atın ve bir veya iki favori seçin. Bir çift mavi ışık gözlüğü ile daha iyi bir gece geçirirsiniz ve uyku kaliteniz de artar. Daha az baş ağrısının ve daha mutlu gözlerin tadını çıkarabilirsiniz.Optisyen
Yaset SEZER

Alıntı: https://gozbakimi.com/mavi-isik-kirici-gozlukler/


Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
x
İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz.İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir. Daha fazla bilgi ve çerez tercihlerinizi ayarlamak için lütfen Gizlilik Politikamızı ziyaret ediniz.
Onaylıyorum.
Footer Widget
Footer Widget
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
Security Widget