Facebook Pixel
Error
Tick
hermodagozluk
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı

Bilgisayar Gözlük Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? Simetrik bir görünüm çerçevenin boyutları ile yüzünüzün boyutları arasında bir orantı olması gerekir. Çerçeve şekli ile yüz şekli uyumlu olmalıdır. Gözlük alınırken alın genişliği, yüz kemikleri gibi detaylara dikkat etmelisiniz. Saç rengi, giyim tarzı gibi özellikler de gözlükle uyumlu olmalıdır. Örneğin vintage tarzını seviyorsanız geniş yuvarlak gözlükleri tercih edebilirsiniz.
Hermoda gözlük mağazası, Türkiye'de optik sektörüne yeni bir anlayış katmak için gayret ve çabalarımız devam etmekte, dünyaca ünlü gözlük markalarını bir araya getirip en iyi fiyatlarla sunmaya gayret ediyoruz.

x
İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz.İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir. Daha fazla bilgi ve çerez tercihlerinizi ayarlamak için lütfen Gizlilik Politikamızı ziyaret ediniz.
Onaylıyorum.
Footer Widget
Footer Widget
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
Security Widget