Error
Tick
hermodagozluk
Koronavirüs Nedir? Gözlerden Bulaşırmı?
Göz doktorları ve sağlık uzmanları, gözlerinizin tüm dünyada görülen yeni koronavirüs salgınının yayılmasında ve önlenmesinde önemli bir rol oynayabileceğini söylüyor.
2020 Unisex Güneş Gözlükleri İle İlgili Detaylar
Kadınların ve erkeklerin rahatlıkla kullanabildiği unisex gözlüklerde aradığınız tüm modelleri Hermodagozluk.com adlı ticaret sayfamızda bulabilirsiniz.
Göz Kuruluğu Nedir?
Göz kuruluğu, gözdeki nem miktarının azalması sonucunda ortaya çıkan göz rahatsızlığıdır. Gözler gözyaşları ile nemlenmediğinde ya da gözyaşı kalitesinde bozulmalar olduğu zaman göz kuruluğu meydana gelebilir.
Gözümüzü tanıyalım
Gözleriniz Hakkında Bu Bilgileri Biliyor Muydunuz?Göz, göz çukurunda var olan, iri bir bilye büyüklüğüne sahip, görmemizi sağlayan bir organımızdır.
Mavi Işık Nedir
Mavi ışık nedir? Gözümüzde bulunan retinal, ışığın elektrik sinyallerine dönüşmesinde etkin rol oynamaktadır. Mavi ışık bilgisayarlarda, telefonlarda, tabletlerde bulunan bir ışıktır.
Çocuklarda Görme Problemleri
Çocuklarda Görme ProblemleriGünümüzde görme probleminin artışı gözlenebilecek çoğunluktadır. Görme probleminin ortaya çıkış yaşı günden güne daha da düşmektedir. Çocuklar için görmek, sağlıklı bir gelişimin önemli unsurudur.
Koruyucu Gözlük
Gözlerimizi koruma hakkında yapacağımız ilk iş riskleri belirlemektir. Potansiyel olarak gözü tehlikeli durumlarla karşı karşıya bırakan unsurlar hemen hemen her sektörde bulunabilir ancak bazı meslekler daha büyük riskler taşır.
STRABİSMUS (ŞAŞILIK)
Strabismus (Şaşılık) nedir? Strabismus, Yunan dilinde kayma manasına gelen ’’strabismos’’ kelimesinden gelmektedir. Şaşılık olarak da bilinen strabismus.
KERATOKONUS
Keratokonus, normalde yuvarlak olan korneanın yani gözün saydam tabakasının öne doğru koni biçiminde sivrileşmesi sonucunda oluşan bir göz hastalığıdır.
Presbiyopi
Presbiyopi Yunanca dilinde “yaşlanan göz” manasına gelmektedir. Presbiyopi 40 yaşından sonra yaşla birlikte ortaya çıkan yakını görememe sorunudur.
Hipermetrop
Hipertmetropi, merkezde kırılan ışıkların görme merkezimizin arkasına düşmesi sonucunda kırılan ışınların gözün arka kısmına odaklanmasıdır.
Göz Tansiyonu
Göz tansiyonunun diğer adı glokomdur. Halk arasında karasu hastalığı olarak bilinir.
Göz Tembelliği
Göz tembelliği olarak da bilinen ambliyopi, lens veya gözlük kullanımında bile gözün normal görme keskinliği elde edemediği görme gelişimi bozukluğudur.
Geceleri Sürüşünüzü İyileştiren Gözlük
Eski bir şoförseniz, kendinizi ve sevdiklerinizi geceleri yolda güvende tutmak için ne yapabilirsiniz? İlk olarak, güvenli araç kullanma yeteneğinizi değerlendirin.
Astigmat nedir?
Astigmatizma Nedir?
x
İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz.İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir. Daha fazla bilgi ve çerez tercihlerinizi ayarlamak için lütfen Gizlilik Politikamızı ziyaret ediniz.
Onaylıyorum.
Footer Widget
Footer Widget
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
Security Widget