Error
Tick
hermodagozluk
  • UNISEX BİLGİSAYAR KORUMA GÖZLÜĞÜ 2009 M0538
  • UNISEX BİLGİSAYAR KORUMA GÖZLÜĞÜ 2009 M0538
  • UNISEX BİLGİSAYAR KORUMA GÖZLÜĞÜ 2009 M0538
UNISEX BİLGİSAYAR KORUMA GÖZLÜĞÜ 2009 M0538
Ürün Kodu : 2009 M0538       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
149.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
-
+


BİLGİSAYAR KORUMA GÖZLÜĞÜ 2009 M0538

(Numarasız Bilgisayar Koruma Gözlüğü)


Çerçeve : Plastik

Çerçeve Rengi : Gövde Mat Füme Saplar Mat Bordo

Cam Özelliği :  Antrefle Kaplamalı

Ekartman : 52

Burun Aralığı : 17

Sap Uzunluğu : 145

Garanti Süresi : 2 Yıl

Recete İbraz Edilerek Numaralı Optik Gözlük Yapılabilir*

(Numaralı Camda Ekstra Olarak Ücret Alınır)


NEDEN EKRANDAN KORUMA CAMLARI

Tamamen ekranlarla çevrili yaşıyoruz ve günde ortalama dokuz saatimizi dijital cihazların önünde geçiriyoruz . Tüm bu cihazlar mavi ışık yayar ve gözlerimiz bu aşırı maruz kalmaya karşı korunmadığı için, ışık zararlı olabilir.

Çoğumuz Günün Önemli bir bölümünü bir bilgisayar ekranına bakarak geçirmek durumunda kalıyoruz. Gerçi son zamanlarda telefon ekranları, bilgisayar monitörlerinin yerini büyük ölçüde almaya başladı; ancak en azından işlerimiz gereği hala sıklıkla bilgisayar ekranıyla göz teması kurmak zorunda olabiliyoruz. Işık yayma özelliği olan bu tip ekranlara her gün istisnasız şekilde, saatlerce bakmak, ister istemez çeşitli göz sorunlarına neden olabilmektedir. Bunlar arasında göz kuruması, göz yorulması, göz sulanması ya da göz yanması gibi sorunlardan söz edebiliriz.

Öte taraftan mavi ışık yayan dijital ekranlara uzunca bir süre bakmak, bağ ağrısı ve stres gibi sonuçlara da neden olabiliyor. Mavi ışınlara maruz kalmamak adına çeşitli mesafe hizalama ayarları yapmak mümkün; ancak bunların hiçbiri bilgisayar gözlükleri kadar etkili çözümler yaratmıyor. Modern dönemlerdeki en popüler göz rahatsızlıkları, genellikle aşırı bilgisayar kullanımından kaynaklanıyor.  Gün içinde çok fazla bilgisayar kullanan kişilere büyük oranda gizli hipermetrop tanısı konuluyor. Bilgisayar gözlükleri bu soruna radikal ve köklü bir çözüm sunmasa bile en azından fark edilir bir rahatlama yaratmaktadır


Markaların yeni renk yelpazesi birinci sınıf üst düzey cam seçimleri içermektedir: Bilgisayar gözlüğü fiyatları, bilgisayar gözlüğü modelleri, bilgisayar ve gece sürüş gözlüğü çeşitleri uygun fiyatlar ile burada, numarasız renkli bilgisayar gözlüğü bir tıkla, en ucuz bilgisayar gözlüğü seçeneklerini görebilirsiniz.

Mavi filtreli camları olan bir koruyucu gözlük olup tıbbi cihaz değildir ve kişisel koruyucu ekipman olarak güneş gözlükleri ile aynı kategoride sınıflandırılmaktadır.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
x
İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz.İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir. Daha fazla bilgi ve çerez tercihlerinizi ayarlamak için lütfen Gizlilik Politikamızı ziyaret ediniz.
Onaylıyorum.
Footer Widget
Footer Widget
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
Security Widget